במהלך החיים, ביום יום, אנחנו צורכים לא מעט מזונות, שאף על פי שהם מאוד טעימים ומזינים, הרי שהם משאירים אחריהם דברים לא בהכרח בריאים בגוף שלנו. דברים שיכולים להשפיע על התפקודים של המערכות הפנימיות.

על מנת להיגמל מכך, על מנת לנקות את הגוף שלנו מאותם רעלים, אזי שאנחנו צריכים לנקות את הגוף שלנו. אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות דיאטה שתעזור לנו לעבור אל צריכת מזון אחר, בריא יותר, באמצעות שינוי תזונתי, אך בשביל להתמודד עם הבעיה באופן רציני, מסיבי, אזי שעלינו לעשות צעדים יותר קיצוניים, צעדים יותר רציניים. לשם כך בדיוק עלינו לעשות דיאטת ניקוי רעלים 3 ימים.

דיאטה ניקוי רעלים, היא דבר לא חדש אשר הפכה זה מכבר לפופולארית מאוד במערב. הרעיון הוא, שבעזרת דיאטה זו אנחנו מנקים את הגוף שלנו מכל מה שצרכנו עד כה, דואגים להכניס לגוף שלנו דברים חדשים בריאים יותר. יש לציין, במקרים רבים הדיאטה מלווה גם בפעילות של כושר גופני, מדיטציות, יוגה, ודברים אחרים שעוזרים לנו להשתחרר ממתחים ולחצים. כך אנחנו מעניקים לגוף שלנו שלווה ומכניסים אותו למצב חדש.

כיצד עושים דיאטה ניקוי רעלים בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לשנות את התפריט שלנו. עלינו להקפיד ולהוציא את מהתפריט המוכר דברים שעלולים להיות פחות טובים לגוף שלנו, דברים שעלולים להיחשב "רעילים" במובן הזה שהם אינם בריאים עבורו. התהליך חייב להתבצע באופן הדרגתי, מאחר וששינוי מהר מדי, עלול לפגוע בנו.

שנית, אנחנו צריכים להתחיל ולהכניס לתפריט דברים בריאים יותר, למשל, הרבה יותר ירקות, הרבה יותר דברים טבעיים, פחות פחמימות, בוודאי הרבה פחות דברים תעשייתיים, ועוד.

שלישית, עלינו להקפיד על איזון לאורך זמן, כלומר, להקפיד על כך שאנחנו לא נחזור לצריכת מזון לא בריאה. לכן, אם נניח אנחנו עושים דיאטת ניקוי רעלים אורז, אז זה לא מצב בו אנחנו עושים דיאטה לאורך זמן, מסיימים אותה וחוזרים לתפריט הקודם, להיפך, עלינו לשמור על איזון בריא וטוב לגוף.