רוצים לרדת במשקל ובדרך גם לנקות את הגוף שלכם מרעלים? הגעתם למקום הנכון

לכל אחד יש את החבר או החברה שמחליטים יום בשנה לנקות את עצמם מרעלים, ופשוט לא מכניסים לקיבה שלהם דברים מסוימים, יש מי שהולך עם זה עד הסוף ופשוט מנקים את הגוף באופן תדיר, בכמה ימים בשבוע או כל יום ויום.

דיאטת ניקוי רעלים היא אחת הדיאטות הנפוצות היום, למעשה לצד דיאטת הזון ודיאטות אחרות, היא זוכה להצלחה גדולה הן בקרב מי שרוצה להשיל ממשקלו מחד ומאידך לשמור על גוף נקי ובריא. מיד תגלו שאולי לא נשמע טוב אך זה מאוד בריא.

דיאטת ניקוי רעלים היא למעשה שם כולל לשורה של דיאטות שהרעיון שלהן הוא, שאנחנו מכניסים לגוף רק דברים בריאים, במילים אחרות לא שומן, לא פחמימות, לא חלבונים, תגידו שלום לפסטה ותגידו להתראות לבשר. מטרת הדיאטה כפי שציינו היא, להשיל משקל ולשמור על גוף בריא. מי שעושה את הדיאטה הזאת לאורך זמן, מתרגל גם לחיות בריא.

דיאטת אורז

דיאטה נפוצה שנמצאת תחת דיאטת ניקוי רעלים היא דיאטת אורז. לא מדובר כאן בארוחות רק של אורז אלא בארוחות של אורז עם ירקות, בעיקר ירוקים וכתומים. היתרון של דיאטה מסוג זה הוא שניתן לאכול מהתפריט כמה שרוצים. הטענה היא שהאורז הוא פשוט ומשביע, ומערכת העיכול מפרקת אותו בקלות. יתרון אחר הוא בכמות המוצרים, ניתן למצוא הרבה מוצרים מבוססים על אורז, למשל,חלב, פסטה, פריכיות, פתיתים ועוד.

דיאטת מיצים

מדובר על דיאטה שמבוססת על שתייה מיצים בלבד. מדובר על מיצים טבעיים, דוגמא מלון, תפוזים, תפוחים, מלפפונים, מלון , גזר ועוד. בין לבין אפשר לשתות מים, קפה ותה. במילים אחרות, כל מה שתאכלו אתם בעצם תשתו ומדובר רק במיצים.

השיטה מומלצת מאחר והנוזלים נספגים במחזור הדם ונותנים תחושה של שובע. מי שרוצה יכול להצטרף לסדנאות שנמשכות מספר ימים ובהן לומדים על המשמעות של דיאטת מיצים וגם כיצד אפשר להפיק מיץ מכל פרי וירק.

גמילה מסוכרים

כאן אנחנו מדברים על דיאטה שבבסיסה יש הימנעות מלאכול מאכלים עם סוכר וגלוטן. מדובר על חומרים שנדברים לגוף ולא נוטשים אותו. בדיאטה מסוג זה לא אוכלים יותר עוגות, לחמים, בשר, למעשה מדובר על דיאטה ללא גלוטן כמו שאנחנו מכירים אותה. ההיתרון הוא, לא מדובר בדיאטה שקובעת לנו מה לאכול אלא מה אסור לנו לאכול. את השאר מותר.

דיאטת תפוחים

דיאטה שיש לעשות לא יותר מארבע ימים, הארוחות מבוססות רק על תפוחים , יוגורטים ומים. היתרון הוא שמדובר בפרי מאוד משביע, מאוד בריא, ומאפשרת להשיל מהגוף מספר ק"ג יפים במהלך אותם ימים.

לצד הדיאטות הנ"ל ישנן אופציות שונות שלא קשורות לאוכל כדי לנקות רעלים מהגוף וכן להשיל קילוגרמים מיותרים, הנה כמה דוגמאות:

  • יוגה חמה בארבעים מעלות
  • טיפול ניקוי מעיים באמצעות צינורית פלסטיק
  • עיסוי הבטן והברשת העור
  • הפסקת עישון, שתיית קפה ואלכוהול, צריכת בשר

כמו שאתם יכולים להבין יש לא מעט שיטות לניקוי רעלים, אנחנו ממליצים לפני שאתם בוחרים את השיטה שמתאימה לכם, תפנו אל דיאטנית ותבדקו מה השיטה הבריאה שמתאימה לצרכים שלכם.

רוצים לדעת עוד על ניקוי רעלים בגוף? תשאירו פרטים ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם בהמשך